وبسایت شخصی کمیل صادقیه
  • محل اقامت مازندران ، آمل
  • ایمیل komeilsadeghie@gmail.com
  • تلفن تماس 09115788565
  • وضعیت مشغول

درباره من

7 سال فعالیت تخصصی من در زمینه طـراحـی ســایـت و تــجـارت الکترونیک (Digital marketing) با نمونه کارهـای معتبر (قابل مشاهده در قسمت نمونه کارها ) در کــنـار بکار گیری تخـصـص های فرعیم تونستم به تجـربه نـــسـبتـا خوبی برای مجری گـــــری و طراحی خدمات دیجینال کسب کنم ، هــــمــــواره نهایت سعیم رو مــیکــنم در کـنـار ارائـــه کیفیتی مــثـال زدنــی ، بــــا هزینه نسبتا مــــنـــاســـــــب خدماتم و به مشتریانی که به مـــــن رجوع میکنن به صورت خصوصی و VIP ارائه بدم.

خب چطور اینکار رو انجام میدیم؟!

1: طراحی و اجرا تحت وبسرویس هایی از قبیل استفاده از ابزارهای سایت ساز موجود مانند جومـــلا ، وردپـــــرس ، OpenCart ، ووکامرس و... هستند.

2: عملیات سئو اولیه سایت بدون دریافت هزینه اضافی از همان بدوِ شروع کار همزمان با طراحی سایت انجام مــی شوند.

3: استفاده از سرورهای اختصاصی و داخلی بدون قطعـی همچنین محصولات اورجینال از قبیل ( قالب ، افزودنی هـای سایت ، طرح های گرافیکی ) و... با مشخصات کاملاً بــــروز جهت میزبانی وب و تکمیل سایت شما استفاده مـــیــشـه.

در جلسه اول پس از تکمیل 45 درصد از پروژه برای بازبینی اول در جلسه حضوری یا غیر حضوری توسط کارفرما و بنده مورد بحث و بررسی قرار میگیرد پس از بازبینی و تــائـــیــد مرحله بازبینی ، سایت برای ادامه کار اماده میــشـــه و در نتیجه با توجه به تغییرات خواسته شده و زمان جــایگـذاری محتوا طبق تاریخ مندرج در قرارداد پروژه روی ســــرور قــرار میگیرد و تحویل کارفرما داده میشود.

فرمول موفقیت :

نقشه راه + صبر + تدوام = نتیجه دلخواه