وبسایت شخصی

مدت زمان خواندن ( 1 دقیقه ) !!

7 سال فعالیت تخصصی من در زمینه طـراحـی ســایـت و تــجـارت الکترونیک (Digital marketing) با نمونه کارهـای معتبر (قابل مشاهده در قسمت نمونه کارها ) ، همچنین در کــنـار بکار گیری تخـصـص های فرعیم بدون اغراق تونستم به تجـربه خوبی برای مجری گـــــری و طراحی خدمات دیجیتال کسب کنم .

هــــمــــواره نهایت سعیم رو مــیکــنم در کـنـار ارائـــه کیفیتی مــثـال زدنــی بــــا هزینه نسبتا مــــنـــاســـــــب خدماتم و به مشتریانی که به مـــــن رجوع میکنن به صورت خصوصی و VIP ارائه بدم.

خب چطور اینکار رو انجام میدیم؟!

1: طراحی و اجرا تحت وبسرویس هایی از قبیل استفاده از ابزارهای سایت ساز موجود مانند وردپـــــرس ، جوملا ، OpenCart ، ووکامرس و... هستند.

2: عملیات سئو اولیه سایت بدون دریافت هزینه اضافی از همان بدوِ شروع کار همزمان با طراحی سایت انجام مــی شوند.

3: استفاده از سرورهای اختصاصی و داخلی بدون قطعـی همچنین محصولات اورجینال از قبیل ( قالب ، افزودنی هـای سایت ، طرح های گرافیکی ) و... با مشخصات کاملاً بــــروز جهت میزبانی وب و تکمیل سایت شما استفاده مـــیــشـه.

در جلسه اول پس از تکمیل 45 درصد از پروژه برای بازبینی اول در جلسه ای حضوری یا غیر حضوری توسط کارفرما و کارگزار  مورد بحث و بررسی قرار میگیرد پس از بازبینی و تــائـــیــد مرحله بازبینی ، سایت برای ادامه کار اماده میــشـــه و در نتیجه با توجه به تغییرات خواسته شده و زمان جــایگـذاری محتوا طبق تاریخ مندرج در قرارداد پروژه روی ســــرور قــرار میگیرد و تحویل کارفرما داده میشود.

فرمول موفقیت :

مشاهده + صبر + تدوام = نتیجه مطلوب